Logo
YETENEKLİ
giriş | kayıt
YETENEK AVCISI
giriş | kayıt
Seyirci
giriş | kayıt

Hakkımızda

Yetenekbende.com, farklı kategorilerde faaliyet göstererek bir yeteneğe sahip olduğuna inanan her yetenekli kişiye kendini tanıtma fırsatı vererek, onları; bu yeteneklere ulaşmak isteyen veya onlara ihtiyaç duyan Yetenek Avcıları ile buluşturma amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Yetenekbende.com, tüm yeteneklilere, kendi profil sayfalarını oluşturarak, yeteneklerini ses, resim, video formatlarında sergilemelerine ve bu sayede kendi portfoliyolarını oluşturmalarına aracı olur.

Detaylı kategorizasyon sistemiyle, tüm yetenekleri karşılaştırma imkanı verir. Bu sayede istenilen kriterlerdeki yetenekliye en hızlı yoldan ulaşma imkanını sunar.

Belirli periyodlarda yapılan yarışmalarla, yeteneklilerin öne çıkması sağlanarak, onlara kendi popülerliklerini ve bilinirliklerini arttırma fırsatı sunulur.

Yetenekli kimdir?

Müzik, dans, oyunculuk, modellik, fotoğraf, şiir-yazar, görsel sanatlar, stand up-taklit, illüzyon, akrobasi, animator, palyaço-pandomim, hayvan eğitmenliği, parapsikoloji ve daha birçok faaliyet alanında, kendisine ait sunulabilir bir veya birden fazla yeteneği sayesinde beğeni toplayan kişidir.

Yetenek Avcısı kimdir?

Mesleki veya sosyal olarak, yeteneği ile beğeni toplayan kimselerden destek almak isteyen, organizasyonlarında onlara yer vererek ihtiyaçları doğrultusunda yetenekli kimselerle iletişime geçmek isteyen tüm insanlar veya kuruluşlar.


Hakkımızda | Kullanıcı Sözleşmesi | Yardım
Tüm hakları saklıdır. © 2012 YetenekBende.com
hosting,host, webadam