Logo
YETENEKLİ
giriş | kayıt
YETENEK AVCISI
giriş | kayıt
Seyirci
giriş | kayıt

 Alkış
 Takip Et
 • Umut Mungan

  Doğum Tarihi: 25..1985
  Doğduğu Ülke: Türkiye
  Yaşadığı Yer: İstanbul
  Boy: 178 cm
  Vücut Tipi: Atletik
  Göz Rengi: Kahverengi
  Saç Rengi: Siyah
  Saç Boyu: Orta
  Eğitim: İlköğretim
  Dil: Türkçe

  Umut Mungan 25.02.1985 Diyarbakır doğumlu olup müzisyen bir ailenin en büyük ferdi olarak dünyaya gelmiştir. Hatırlamayacağı kadar küçük yaşta sanata gönül verip müzik hayatına başlamıştır. Müzisyen bir aileden gelmenin avantajını kullanarak küçük yaşlarda klavye (ORG) çalmaya başlamış daha ilerki yaşlarda da söz ve bestelere imzasını atmıştır. Genc sanatçı Mungan müzisyen dostları ve sanatçı arkadaşlarınında dikkatini çekerek sanat hayatına aralıksız devam etmektedir..

  Umut Mungan hem piyasa parçaları hemde kendisine ait olan şarkılarıyla hayranlarının beğenisini kazanıp içlerinde yaklaşık 7 ,8 eseriyle youtube ve facebook gibi geniş kitlelere hitap eden sosyal medyada tıklanma rekorları kırmıstır. Yakışıklı sanatçı mungan 300 ün üzerinde şarkı yorumlamıs ve yaklaşık 200 e yakın video sitesinde sayısız derecede eseri milyonlara ulasmıstır.

  Yakışıklı sanatçı Umut Mungan bir çok ünlü sanatçı ile aynı sahneyi paylaşıp, vermiş olduğu emekler ve yapmış olduğu müzik kalitesinden dolayı istanbul’da adını müzik camiasına yazmıstır!

  Umut Mungan’ın Çalışmış ve Sahne almış olduğu Sanatçılar..

  YILDIZ TİLBE, KIVIRCIK ALİ, MUSA EROĞLU, MUSTFA ÖZARSLAN, GÜLER DUMAN, ÖZLEM ÖZDİL, HASAN YILAMAZ, POP STAR BAYHAN, KONT ADNAN, DURSUN DERELİ, ERDAL ERZİNCAN, NİLÜFER SARITAş, ÇILGIN SEDAT, MUSTAFA TOPALOĞLU, TANER ÖZDEMİR, ÖMER DANIş, BAHADIR AYDOĞAN, TOPRAK, HOZAN DİYAR, ESAT KABAKLI, YASEMİN YILDIZ, ERKAN OCAKLI, DEVRAN ÇAĞLAR, MURAT BAşARAN, CÜNEYT TEK, DOMANİ DERSİM, O SES TÜRKİYE ÇAĞRI EMRAH YILDIRIM, ÇOşKUN DEMİR, KEMAL ALAÇAYIR, GÖKAN GÜNAY, MÜSLÜM EKE, BURHAN TOPAL, HÜLYA POLAT, YUSUF HARPUTLU, FERDİ GÜRSES, ARZU şAHİN,GÜLAY AKAY,MUHSİN BAYBURTLU,YAşAR TAN,CENGİZ YURTSEVEN,ARZU şAHİN,HAYRİ YAşAR KARAGÜLLE

  Müzik Türleri : Arabesk, Enstrümantal, Fantezi - Pop, Pop, Türk Halk Müziği, Tasavvuf, Taverna, Türk Sanat Müziği, Slow
  Yıldız Tilbe & Umut Mungan
   Alkışla (0)
  !
  Yorumlar
   Alkışla (0)
  !
  Yorumlar

  Hakkımızda | Kullanıcı Sözleşmesi | Yardım
  Tüm hakları saklıdır. © 2012 YetenekBende.com
  hosting,host, webadam